تور یزد،18 خرداد

تور ویژه یزد 18 خرداد
3روزه
🏠هتل3🌟 325.000
🏠هتل 4🌟 420.000
🏠هتل 5🌟 560.000

🔹خدمات قطار اقامت با صبحانه

جهت رزرو تور ها باماتماس بگیرید.
02166943004دفتر
09361324122غایبی

t.me/behzadtravelgroup

Https://www.manzoomehgiti.ir

کیک یزدی

قطعا این کیک خوشمزه از مشهورترین و محبوب‌ترین سوغات یزد است و بی‌اغراق جزو شیرینی‌های اصیل یزدی به شمار می‌آید،کیک یزدی مخصوص شهر یزد یا کیک یزدی‌ای که در تهران و شهرهای دیگر تهیه می‌کنید تفاوت زیادی دارد! گلاب، شکر، تخم مرغ و آرد از اصلی ترین مواد به کار رفته در این سوغاتی دوست‌داشتنی است.

قطاب

این شیرینی سنتی به عنوان سوغات یزد آنقدر خوشمزه و شیرین است که کمتر کسی پیدا می‌شود میلی به چشیدن آن نداشته باشد. قطاب در کنار خوشمزه بودن ارزش غذایی بالایی نیز دارد. مایه میانی این شیرینی توپی شکل سفید رنگ بسیار لذیذ است و میل کردن قطاب در کنار یک لیوان قهوه یا چای تازه نیز طعم به یاد ماندنی‌ای را در ذهن شما خواهد ساخت.

لوزهای رنگارنگ

لوزهای شیرین یزد در طعم‌ها و رنگ‌های متنوعی وجود دارند، از طعم نارگیلی و پسته‌ای گرفته تا طعم‌های بادامی، بیدمشکی، زعفرانی و انواع دیگر جزئی از لوزهای رنگانگ به شمار می‌آیند. همچنین گفتنی است که لوز را در قنادی‌های یزد، به نام شیرینی مجلسی یزد نیز می‌شناسند. نحوه برش‌های این شیرینی دوست‌داشتنی به شکل لوزی بوده که از این‌رو نام لوز برای آن در نظر گرفته شده است. شکر، سفیده تخم‌مرغ، گلاب و هل از اجزای اصلی تشکیل دهنده این لوزهای لذیذ به شمار می‌آیند.


© 2020 منظومه گیتی.تمامی حقوق برای این شرکت محفوظ میباشد