تور کیش، آفر هتل *5 داریوش

تور ویژه کیش

آفر ویژه

حرکت20 اردیبهشت

2 شب 3روز

🏠هتل5🌟داریوش 9.050.000

🔹خدمات:پرواز/اقامت با صبحانه/ناهار ترانسفررفت برگشت گشت

دفتر 02166943004
غایبی 09361324122
https://www.manzoomehgiti.irهتل بزرگ پنج ستاره داریوش با الهام از طرح شکوهمند تخت جمشید در زمینی با وسعت دوازده هکتار در شمال شرق جزیره زیبای کیش نزدیک به ساحل شرقی است. این هتل موزه دارای 193 اتاق و سوییت های مجلل با چشم انداز دریا و باغ است. ویژگی یکتای هتل بزرگ داریوش به عنوان یکی از بزرگترین و زیباترین هتلهای دنیا این است که تمدن و فرهنگ یک ملت بزرگ و کهن را به رخ جهانیان می کشاند و یگانه نماد تاریخی کشور است که با معماری بی همتای جهانی خود شکوه سلطنت گسترده فرهنگ و تمدن ایرانیان عزیز را هویدا نموده و دلیل قاطعی بر بام خلیج همیشه فارس است.

رستوران آپادانا

این سالن در قسمت مرکزی طبقه همکف هتل بزرگ داریوش واقع شده است. در این سالن فضای بسیار بزرگی برگرفته از طراحی مجلل بنا شده است ، نوع چینش، معماری و رنگ بندی های به کار رفته در این سالن به نحوی طرح ریزی شده تا قادر باشیم بهترین خدمات و تاثیر گذاری محیط را ارائه دهیم.

 رستوران پاسارگاد

این سالن در انتهای راهروی طبقه همکف هتل داریوش واقع شده است دیواره های این رستوران با طراحی برگرفته از تخت جمشید به زیبایی ساخته شده است. در این رستوران که از ساعت 13 الی 24 آماده خدمت به مهمانان گرامی می باشد، انواع غذاهای دریایی، فرنگی و ایرانی سرو می گردد.

کافی شاپ لابی

دیدارهای شما را دوستانه تر می کنیم و به گفتگو های شغلی و خانوادگی شما صمیمتی چند باره می بخشیم . ملاقات های شما با نوشیدنی های سرد و گرم و پذیرایی شایسته واقع در کافی شاپ لابی هتل بزرگ داریوش، رنگ و طعم دیگری می گیرد.

کافه شاپ استخر

تجربه ناب یک تفریح دلنشین در کافی شاپ ساحلی هتل بزرگ داریوش واقع در کنار استخر زیبای ساخته شده در محوطه در کنار طراوت دل نشین ساحل و خنکای نسیمی دل چسپ بر خواسته از آب با ارائه انواع نوشیدنی های خوش طعم و گوارا پذیرای مهمانان عزیز خواهیم بود.

کافه لانج

عصرانه خوری هتل بزرگ داریوش در کافه لانج سرو می گردد. این کافه شامل بهترین غذاهای سنتی، ایرانی، فرنگی و فست فود است، در طبقه همکف هتل قرار دارد و برای مهمانانی که اتاق ها و سوییت های لوکس را رزرو کرده اند، از ساعت 18 الی 21 سرویس رایگان ارائه می دهد.


© 2020 منظومه گیتی.تمامی حقوق برای این شرکت محفوظ میباشد