تور پوکت+پاتایا

3شب پوکت+ 4شب پاتایا

7شب و 8روز

ویژه اردیبهشت

شروع قیمت از 6/390/000

غذا و نوشیدنی

پوکت سرزمینی که جذابیت های جادویی اش تنها به سواحل خیره کننده و مناظر رویایی محدود نمی شود و غذاها و نوشیدنی های فوق العاده ای را در آن می توان یافت. 
  • تام یام گونگ (Tom Yam Goong)
غذایی دلنشین که ترکیبی از میگوی تند و سوپ شور می باشد. نام نسخه اصلی تمام مدل های توم یانگ، توم یام گونگ مائه می باشد که گزینه هایی مانند توم یام تالای، توم یام گای و توم یام کرادوک مو را در برمی گیرد. توم یوم تالای نوعی غذای دریایی است، توم یام گای با مرغ پخته می شود و محتویات اصلی توم یام کرادوک مو دنده و گوشت قرمز می باشد. مهم ترین بخش این غذا توم یام است که از شیره نارگیل، فلفل قرمز، قارچ، ادویه جات و سایر سبزیجات تهیه شده. ترکیب توم یانگ گونگ با برنج یا نودل نیز خوشمزه می شود.
 
  • نودل می هوکین (Mee Hokkien noodle)
می توان از نودل های برشته و میگوهای سرخ شده به عنوان ترکیبات اصلی این غذا نام برد. غذایی بسیار خوشمزه با مزه ای عالی که ترکیب آن با گوشت قرمز، تخم مرغ، هشت پا و جوانه لوبیا بسیار لذیذ می شود.
  • ماسامان کاری (Massaman Curry)
به طور کلی غذاهای تایلندی برای افرادی که از ادویه خوششان نمی آید، اما طعم ادویه کاری ماسامان چنان لذیذ است که لازم نیست . این غذا دارای طعمی باورنکردنی می باشد، طعمی لذیذ و ویژه که ترکیب شیرینی شیره نارگیل با ترشی آبلیمو و عطر و بوی برگ های ریحان همراه با گوجه و بادام زمینی در آن شگفت انگیز است. ترکیبی بسیار مناسب که در کنار هم غذایی لذیذ را برایتان به ارمغان می آورد. کاری ماسامان انواع متفاوتی دارند که بر اساس مواد اولیه به کار رفته مانند گوشت، مرغ و ماهی استفاده می شوند. به طور معمول این غذا را با نودل و برنج بخارپز ترکیب می کنند.
 
  • دیم سام (Dim Sum)
دیم سام غذایی لذیذ البته با انواع مختلف که قبل از سفارش و انتخاب بهتر است از افراد محلی برای انتخاب کمک بخواهید. می توان از دیم سام های که حداقل 7 بار تا خورده اند و دارای ظاهری نرم و پرزدارند به عنوان بهترین نوع دیم سام ها نام برد. داخل این غذای خوشمزه نیز با مواد متنوعی نظیر گوشت قرمز، میگو، لوبیا سبز و غیره پر می شود. غذایی بسیار لذیذ با طعمی فراموش نشدنی که امتحانش به شدت پیشنهاد می شود. 
 
  • گانگ کیو ون گای یا کاری مرغ سبز Gaeng Keaw Wan Gai) Green Curry Chicken)
این غذا با عطر و طعم خاصش بسیاری از علاقمندان به غذا را از سراسر جهان به خود جذب می کند. محتویات این کاری خوشمزه شامل مرغ پخته شده با دو نوع بادمجان می باشد. از بادمجان به منظور کاهش کلسترول استفاده می کنند. حتی اگر این غذا را هم امتحان نکنید چهره و لبخند رضایت بخش افرادی که مشغول خوردن آن هستند نشانگر خوشمزگی و طعم فوق العاده اش می باشد.


© 2020 منظومه گیتی.تمامی حقوق برای این شرکت محفوظ میباشد