تور ویژه روسیه


7شب و8روز

3شب مسکو+4 شب سن پترزبورگ

حرکت24 خرداد

🏠هتل4🌟7/950/000
🏠هتل5🌟10/850/000
خدمات:پرواز نوردویند /اقامت با صبحانه/ترانسفر/بیمه /لیدر/ویزا/گشت

دفتر 02166943004
غایبی 09361324122
https://www.manzoomehgiti.ir

شب های سفید روسیه _ شب های روشن روسیه

شب های سفید پدیده ای جالب از جاذبه های سفر به روسیه به حساب می آید و این کشور در این ایام میزبان گردشگران بیشماری از تمام نقاط دنیا است و هتل های روسیه در این تاریخ افزایش نرخ زیادی را تجربه می کنند. شب های سفید،  کاهش طول شب به زیر ۲ ساعت در بیست و چهار ساعت شبانه روز است و جالب تر اینکه در این ایام شهر سنت پترزبورگ خواب ندارد و تمامی خیابان های آن در بیست و چهار ساعت شبانه روز مملو از جمعیت و ازدحام گردشگران است و یکی از محبوب ترین مکان ها برای شب های سفید شهر زیبای سنت پترزبورگ و تماشای باز شدن پل های متحرک آن در ایام شب های سفید است.

شب های سفید را در تاریخ ما بین ۲۱ خرداد تا ۱۱ تیر می توانید در اوج خود مشاهده نمایید و هر چه تاریخ سفر شما به این بازه زمانی نزدیک تر باشد شما می توانید تجربه شب های کوتاهتری را داشته باشید

پدیده­ای که به اسم شب­های سفید مشهور است، به شهر سن پترزبورگ منحصر نیست، اما تنها در این مکان شب­های شمالی جذابیت رمانیتک فوق­ العاده ای دارد. آیا این جذابیت با گردش در کنار رودخانه ای که در شب مانند روز روشن گردیده است، کامل نمی­گردد؟ شاید سن پترزبورگ تنها مکانی در این دنیا باشد که چنین پدیده­ای هر تابستان در آن رخ می­ دهد. هر ساله در این ایام سن پترزبورگ با جمعیت ۴ میلیونی خود مملو از گردشگر است. در واقع این بهترین زمان برای لذت بردن از جلوه­ های طبیعی است.از آخر ماه می تا اوایل جولای شب­ ها در سن پترزبورگ روشن هستند ولی شب­های سفید واقعی از ۱۱ ژوئن تا ۲ جولای (۲۱ خرداد تا ۱۱ تیرماه) ادامه دارد.شب­های سفید سن پترزبورگ را با توجه به موقعیت جغرافیایی آن می­توان توجیه نمود. با توجه به این موقعیت ویژه، طلوع و غروب در یک زمان به علت وسعت مدار عرضی به حدی به یکدیگر نزدیک می­شوند که خورشید نمی­تواند در افق فرو رود و مهلت استفاده از چراغ ها را از مردم می ­گیرد.


© 2020 منظومه گیتی.تمامی حقوق برای این شرکت محفوظ میباشد