تور 4روزه باکو، ویژه تعطیلات خرداد

تورباکو
 
13خرداد

4روزه

🏠هتل4⭐️ 3.890.000

✔️خدمات:پروازصبحانه ترانسفر بیمه گشت شهری با ناهار
3تا از مراکز خرید باکو

مرکز خرید ۲۸ (۲۸ Mall)

مکانی زیبا و منحصربه فرد در باکو است، مرکز خرید ۲۸، شامل ۷۰ برند پوشاک (گپ، مانگو، ماسیمو دوتی، زارا و نکست)، ۱۶ کافی شاپ و رستوران و ۲۸ سالن سینما بوده و در بین گردشگران از محبوبیت زیادی برخوردار است.

مترو پارک(Metro park)

قبل از هر چیزی نمای زیبای این ساختمان، شما را مجذوب خود خواهد کرد. این مرکز خرید یکی از کامل ترین مراکزی است که بیشترین تعداد برندهای معروف را در خود گرد آورده است، به طوری که اگر یکی از برندهای مورد نظر را در مرکز خرید ۲۸ نیافتید،  می توانید با اطمینان به مترو پارک رفته و برند خود را بیابید. انواع برندهایی که در این مرکز خرید عرضه می شوند از انواع برندهای معروف پوشاک مانند بنتون، سیسلی، مانگو، پینک، ورا مودا و بسیاری برند‌های دیگر است. حتی اگر قصد خرید از این برندها را نداشته باشید، انواع طرح ها و جنس های مختلف پوشاک، شما را به هیجان خواهد آورد.بلوار پارک(park bulvar)

مرکز خریدی جدید و شیک که به علت نزدیکی به ساحل، از محبوبیت زیادی برخوردار است. این مکان لوکس در باکوواقع شده و به علت معماری زیبایی که دارد، توجه گردشگران را به خود جلب می کند. خرید در باکو در اکثر مواقع یک تجربه تفریحی است؛ تماشای ساحل دریای خزر، قایق‌سواری، قدم زدن در بلوار باکو از یک طرف و از طرفی دیگر خرید کردن در این مکان ها، حس خوبی را به شما منتقل خواهد کرد. در بلوار پارک، علاوه بر برندهای دوست‌داشتنی مثل آدیداس، نایک، دبنهامز و فسیل، شش سالن سینما و تفریحاتی هم برای کودکان وجود دارد.


© 2020 منظومه گیتی.تمامی حقوق برای این شرکت محفوظ میباشد