تور چین، ویژه تعطیلات خرداد

تور ویژه پکن

حرکت12 13 14 خرداد
6 روزه
🏠هتل4 تاپ🌟 12.350.000

🔹خدمات پرواز ماهان اقامت با صبحانه ترانسفر رفت برگشت ویزا بیمه راهنما

بهترین خیابان های پکن برای خرید

خیابان نانلوگو

یکی از خیابان های معشوق در شهر پکن گذرگاه ناتلوگو و همینطور برج طبل نوین است. در این حدودحدود بنیان های زیادی با سبک چینی وجود دارد. در این معبر می توانید اقمشه تنقلات و شهد های سنتی را که در دكان های پیرامون فروخته می شود نیز را بخرید. همچنین برای کسانی که علاقمند به بدلیجات هستند می توانند با کوهی از بدلیجات پینی در خیابان ناتلوگو برابر باشند. این خیابان در حدود ۸۰۰ متر طول و مغازه‌های جذاب و بانمک اضافی دارد. معبر نانلوگو در کنار بلوار هوهایی (Houhai) قرار گرفته‌ است که محل فوق‌العاده دیگری برای مردمی است که از گشت شبانگاهی در کافه‌ها لذت می‌برند.

کیانمن

 یکی از معبر های معروف در شهر پکن که هم دسترسی به آن راحت است و هم این که می توانید هر آنچه که می خواهید را در این خیابان تهیه کنید، در کنار این خیابان دو مسیر دیگر به نام‌های ژیانیوکو (Xianyukou) و داژالان (Dazhalan) قرار دارند که دو معبر طرح برای خرید خوراکی و تنقلات در پکن هستند. جگر تفت داده‌شده، شكمبه گوسفند، میوه‌هایی با روکش شکری و دیگر خوردنی‌های محلی را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. اما در خیابان کیانمن می توانید بنیان هایی با سبک کهن را ببیند و در کنار آن ها بایستید و عکس بگیرید.

دهکده سانلیتون

بچه‌های دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی در این مکان جمع می‌شوند و دور همی‌ها و جشن‌های مختلفی برگزار می‌کنند. ساختمان‌های این محل با مرتبط بودن اندازه زیادی از برندهای پوشاک جوانان از بقیه مکان‌های پکن به‌روزتر و بر اساس مد هستند. دهکده سانلیتون در شب‌ها تطور به محلی شاد و سرگرم‌کننده می‌شود. بعد از خرید از فروشگاه‌ها می‌توانید از نوشیدنی‌های متنوع لذت ببرید و شب در خریدوفروش کافه‌های سانلیتون درجه یک است. نگران بازگشت بی گاه نباشید زیرا در تمام ساعات شب تاکسی‌ها در قدرت هستند.

وانگفوجینگ

قدیمی ترین و گمنام ترین بلوار شهر پکن وانگفوجینگ است، در این خیابان پایه اضافی حلقه های تجاری و دكه های بزرگ در شهر پکن وجود دارد که می توانید در آن ها اقدام به خرید کنید. در این بلوار خریدهایی نظیر کتاب، تنقلات، نگارستان عکاسی و … را نیز ایفا به جریان انداختن دهید. در خیابان وانگفوجینگ رستوران‌ها و مغازه‌های خوراکی وجود دارند که می توانید به آرامش توان از دست رفته یتان را بدست بیاورید. در تیمچه ی این گذرگاه می توانید بهترین لوكس فروشی های خوراکی فروشی را پیدا کنید که اجناس غذاهای و شب چره سرد شیرین و را می فروشند. ایضاً می‌توانید در مجتمع‌های تجاری، کافه‌هایی مثل استارباکس را پیدا کنید.


© 2020 منظومه گیتی.تمامی حقوق برای این شرکت محفوظ میباشد