تور آنتالیا،16 خرداد

تور آنتالیا

آفر ویژه

16 خرداد

7 روزه

هتل *4 ALL

2.590.000

آبشارهای ماناوگات آنتالیا

Antalya Manavgat waterfall

آبشارهای ماناوگات گر چه دارای ارتفاع بلندی نیستند اما آب شیری رنگ و کف آلود آن با قدرت هر چه تمامتر  با صخره ها برخورد کرده و صحنه های زیبائی را بوجود می آورد.وجود آبشارها ، باغات چایی و رستورانها ، این منطقه را به محلی دلپذیر و استراحتگاهی خنک خصوصاً بعد از یک روز گردش و تفریح در آنتالیاتبدیل نموده است . در سفر آنتالیا از آبشارهای ماناوگات 

غار کارائین آنتالیا
Karayin cave Antalya

غار کارائین از تفریحات آنتالیا است که در فاصله 30 کیلومتری شهر آنتالیا و شرق کوه چان قرار دارد. از خصوصیات در خور توجه این مکان تعلق آن به دوران پارینه سنگی می باشد.غار کارائینی از جمله قدیمی ترین مکانهای سکونت انسان در کشور ترکیه می باشد. این مکان دارای یک ورودی مجزا است که با نور خورشید روشن می شود و در کنار درب ورودی این غار قرار دارد برخی از آثار باستانی ترکیه که قدمت آنها به 000/160 سال قبل از میلاد مسیح می رسد وجود دارد.

پارک آبی دیدمان آنتالیا
Dedeman Aquapark Antalya

پارک آبی دیدمان آنتالیا یکی از محبوب ترین پارک های آبی آنتالیاست که 65000 متر مربع مساحت دارد و مجهز به 23 سرسره آبی و رودخانه آرام به طول 350 متر و امواج مصنوعی و استخرهای مختلف می باشد . محوطه اطراف پارک با درخت های متعدد پوشانده است . در این پارک برای تمام اعضای خانواده از کوچک تا بزرگ وسیله بازی وجود دارد البته اکثر اسباب بازی ها برای بزرگسالان می باشد .


© 2020 منظومه گیتی.تمامی حقوق برای این شرکت محفوظ میباشد